Набір в 5 клас
Бажаєте подати заяву на вступ до школи? Заповніть форму і ми зв'яжемося з вами найближчим часом
ОСВІТА
iнформацiя
Правила поведінки та інформація для батьків учнів
1. Батьки приводять дитину не пізніше 8:30 щодня, крім вихідних та святкових днів.
2. Батьки (або особи, які їх замінюють) передають дитину з рук в руки адміністрації або класному керівнику.
3. Батько обов'язково попереджає адміністрацію або класного керівника, якщо дитину прийде забирати не він. З метою безпеки, дітей мають право забирати лише особи, зареєстровані в програмі школи.
4. У разі, коли Ваша дитина запізнюється, Вам необхідно довести до відома адміністрацію до 8:30.
5. Не рекомендуємо давати з собою дітям в школу продукти харчування.
6. Якщо батьки привели дитину після початку будь-якого режимного моменту, вони чекають з ним в холі до найближчого перерви.
7. Просимо Вас не давати дитині з собою в школу жувальну гумку, смоктальні цукерки, солодощі, чіпси і сухарики. Настійно не рекомендуємо одягати дитині золоті та срібні прикраси, давати з собою дорогі іграшки.
8. Батьки зобов'язані привести здорову дитину! При наявності явних ознаках хвороби у дитини (нежить, кашель, кон'юнктивіт, висипи, грип, ГРЗ, ГРВІ, лишай, короста тощо), адміністратор або вихователь проводить батька з дитиною до медичного працівника, або відправляє додому лікуватися.
9. Персонал школи не має права здійснювати лікування дитини, навіть на прохання батьків.
10. На час запланованої відсутності (відпустка, відрядження батьків та ін.) Необхідно попередньо написати заяву з повідомленням відсутності на ім'я директора школи до від'їзду.
11. Про хвороби дитини необхідно відразу повідомити адміністрацію або класному керівнику. Після хвороби дитини необхідно надати медичну довідку з дозволом на відвідування школи.
12. Якщо дитина не відвідує школу п'ять днів і більше, то він приймається з медичною довідкою.
13. Класні керівники готові розмовляти з батьками про дитину вранці до 8:30 і ввечері після занять. В інший час класний керівник зобов'язаний працювати з класом дітей і відволікати його НЕ МОЖНА!
14. У години проведення батьківських зборів і дитячих ранків присутність батьків або інших близьких родичів обов'язково.
15. У класі дітям не дозволяється бити і ображати один одного, брати без дозволу особисті речі, в тому числі - і принесені з дому предмети інших дітей, псувати і ламати результати праці інших дітей. Дітям не дозволяється «давати здачі» і нападати один на одного. Ця вимога продиктована безпекою кожної дитини.
16. Спірні і конфліктні ситуації потрібно вирішувати за відсутності дітей і інших батьків! Якщо Ви не змогли вирішити будь-яке питання з класним керівником, зверніться до адміністратора або директору школи.
17. Батьки - приклад у всьому, повинні бути ввічливими з іншими дітьми, їхніми батьками та працівниками школи.

Вимоги до зовнішнього вигляду учнів:
Всі учні повинні бути в шкільній формі:
 • біла сорочка.
 • чорні штани / спідниця.
 • Охайний вигляд: чистий одяг і взуття, застебнуті гудзики, блискавки, зав'язані шнурки.
 • Одяг зручний, що не сковує рухи.
 • Взуття чорного кольору, зручне, за розміром.
 • Чисті руки, обличчя, нігті.
 • Наявність носової хустки.
 • Святкове вбрання приноситься перед виступом (заздалегідь обмовляється з класним керівником або адміністратором школи).

Забороняється:

1. Класним керівникам - віддавати дітей особам в нетверезому стані, неповнолітнім дітям, незнайомим особам без попереднього попередження батьками класного керівника і відповідних документів (заява від батьків), осіб незареєстрованих в програмі.
2. Давати дитині з собою лікарські засоби.
3. Категорично забороняється приносити в школу гострі, ріжучі та скляні предмети (ножиці, ножі, шпильки, цвяхи, дріт, дзеркала, скляні флакони і т.п.), а також - дрібні предмети (намистинки, гудзики і т. п.)
4. Приходити в нетверезому стані, палити, розпивати спиртні напої, нецензурно виражатися на території школи, а також приводити тварин.
ОСВІТА
ЧАСТi питання
Порядок подання та розгляду заяв про випадки булінгу в закладі освіти
Як це зробити
Додатковi освiтнi послуги
1. На підставі заяв батьків може буду організовано додаткові заняття за рахунок платних послуг з математики, фізики, хімії, української мови.

2. З метою реалізації права здобувачів освіти на отримання платних освітніх послуг, на підставі Постанови Кабінету Міністрів України від 27.08.2010 № 796 "Про затвердження переліку платних послуг, які можуть надаватися навчальними закладами, іншими установами та закладами системи освіти, що належать до державної і комунальної форми власності", спільного наказу № 736/902/758 від 23.07.2010 Міністерства освіти України, Міністерства фінансів України та Міністерства економіки України "Про затвердження порядку надання платних послуг державними навчальними закладами", наказу Міністерства освіти і науки України від 25.06.2018 № 677 «Про затвердження Порядку створення груп продовженого дня у державних і комунальних закладах загальної середньої освіти» та заяв батьків учнів 1-4-х класів за батьківські кошти відкрито з 21.09.2020 по 28.05.2021 групи продовженого дня для учнів початкових класів.

3. Відповідно до наказу МОН України від 25.06.2018 № 677 «Про затвердження порядку створення груп подовженого дня у державних і комунальних закладах загальної середньої освіти" (зареєстровано в міністерстві юстиції України 24 липня 2018 року за № 865/32317), листа Міністерства освіти від 18.07.2013 №1/9-503 «Про використання інструктивно-методичних матеріалів з питань створення безпечних умов організації навчально-виховного процесу в ГПД», з метою створення належних умов для роботи груп продовженого дня створено 4 групи для здобувачів освіти 1-х класів за рахунок місцевого бюджету.

Вартiсть, порядок надання та оплати додаткових послуг
ОСВІТА
Розклад
08:15 – 09:00
08:15 – 09:00
Урок 1
Перерва 10 хв
09:10 – 09:55
09:10 – 09:55
Урок 2
Перерва 20 хв
10:15 – 11:00
10:15 – 11:00
Урок 3
Перерва 20 хв
ОСВІТА
ПЛАН ЗАХОДІВ, СПРЯМОВАНИХ НА ЗАПОБІГАННЯ ТА ПРОТИДІЮ БУЛІНГУ (ЦЬКУВАННЮ) В ЗАКЛАДІ ОСВІТИ
Основним завданням сучасної школи, що підтверджується й поширюється Міністерством освіти і науки України та Міжнародною організацією ЮНІСЕФ є створення нового освітнього простору, головними задачами якого є створення безпечного навчального середовища, а також забезпечення прав, свобод та інтересів дітей. Концепція «Нова українська школа» (НУШ) вимагає реформування існуючого алгоритму розвивальної, корекційної та профілактичної роботи, адже дуже часто в освітніх закладах постає проблема булінгу та порушення норм поведінки учнями, що не дозволяє в повному обсязі досягти поставлених демократичних орієнтирів. Важливою умовою ефективності роботи працівників психологічної служби є розставлення пріоритетів та цілей, викладених комітетом ООН:
 • взаєморозуміння;
 • взаємоповага;
 • дружня атмосфера;
 • пріоритет прав людини;
 • толерантність;
 • постійний розвиток;
 • активна життєва позиція;
 • здоровий спосіб життя;
 • людяність;
 • порядність;
 • повага до приватного життя;
 • мир;
 • єдина країна.
КОНТАКТИ
ЗВ'ЯЖІТЬСЯ З НАМИ
В БУДЬ-ЯКИЙ ЗРУЧНИЙ СПОСІБ
ЗАМОВИТИ ДЗВIНОК